1 / 3
Suzuki burgman 125-200cc podpirac za zadno sediste- backrest
100 €
Цената е фиксна
14.04.2022 16:53

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Novo Made in Korea original za burgman

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Додатоци на мотори и мопеди

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
075350448
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам