1 / 1
Издавам барски маси - коњопои конјопои konjopoi konopoi
300 МКД
Цената е фиксна
03.02.2023 12:12

Битола / Битола

Издавам 10 високи барски маси со висина од 120цм и 62x62цм ширина. За повеќе инфо јавете се на мобилен.

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси

Се продава од:

Oglas1
Потврден огласувач
075918263
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам