1 / 4
Predni amortizeri za E clasa W212
15.000 МКД
25.11.2022 23:12

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

Mercedes E clasa W212

Tип на делови:

Амортизација Амортизери

Prodavam dva novi amortizeri za mercedes E clasa W212 Avantgarde E250
Marka Optimal-Germanski
Cena za dvata amortizeri 16.000denari

Tel 078 247 028

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

Nikolce
Потврден огласувач
078247028
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам