1 / 2
Pancir creva crevo / Панцир црева црево
60 МКД
04.08.2022 12:39

Виница / Виница

Состојба на предмет
Нов

Pancir creva od site golemini ..
za niskomonazna cesma 3/8 40cm - 60den.
za niskomonazna cesma 3/8 50cm - 70den
za kazance i drugo 3/8-3/8 40 cm - 60den
za kazance i drugo 3/8-3/8 50 cm - 70den
za kazance i drugo 3/8-1/2 40cm - 70den
za kazance i drugo 3/8-1/2 60cm - 80den
i drugi ..

Mozen dogovor ..

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Продажба на големо

Се продава од:

Pcelarska vaga
Потврден огласувач
078285101
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам