1 / 2
Собни тапацирани врати со каси
35 €
04.11.2022 12:50

Куманово / Куманово

Се продаваат 4 собни тапацирани врати со каси не оштетени во извонредна состојба леви десни

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
070236659
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам