1 / 2
Salomon cizmi / cevli za bord / daska
2.000 МКД
Цената не е фиксна
15.04.2022 01:08

Битола / Битола

Se prodavaat salomon cevli broj 45, za bord/daska, cizmite vnatre se komfortni i topli, nadvoresniot izgled se gleda na slikite. Kontakt tel. 077517017

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

Andrej
Потврден огласувач
077517017
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам