1 / 8
audi a3 2007
5.550 €
08.05.2022 19:22

Делчево / Делчево

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

audi a3 2007god novi gumi registirano, vo vozna sostojba 2.0 8v

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

xxxx
Потврден огласувач
078612369
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам