1 / 10
Laptop HP ProBook 4540S
5.800 МКД
17.06.2022 06:28

Битола / Битола

Производител:

HP

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i3

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Ispraven laptop HP 4540S polnac baterija canta orginal HP ne go koristam zatoa go prodavam ,podatoci za laptopot od slikite

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Mile
Ul. Pande Kajzero b.b. Bitola
Потврден огласувач
075274133
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам