1 / 3
120M2 DELOVEN PROSTOR
600 €
09.06.2022 20:43

Неготино / Неготино

Квадратура:

120 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

SE PRODAVA

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава / Можна е замена од:

Igor
Потврден огласувач
071337525
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам