1 / 6
ROCK MASHINA VELOSIPED
150 €
26.11.2022 23:04

Кочани / Кочани

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

18 "

Se prodava mountainbike rock mashina 26 ka gumi,vo ispravna sostojba,novi gumi novi plocki,rock shock Vila,bez vlozuvanja,poveke info na viber 078 291 155

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Стојан
Потврден огласувач
078291155
Испрати Е-маил до огласувачот

E BIKE KALKHOFF VELOSIPED

900 €

CUBE ANALOG 2017 VELOSIPED

550 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам