1 / 5
Prodavam ili menuvavam za 1 ili 2 stan so moja doplata
1 €
31.05.2022 20:38

Велес / Велес

Број на соби:

4

Квадратура:

64 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

1 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Година на реновирање:

2010

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Исток

Адреса:

Ganco hadzi panzov

Prodavam kuka na jurija od 65 kvadrati + garaza vednas vseliva moze i zamena za ednosoben ili dvosoben stan so moja doplata info 076 210 464 viber 0038670 603- 121

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Vlado Ognjanov
Потврден огласувач
076 210 464
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам