1 / 4
Addinol maslo za automatic menjaci 4L. 1 klasa
350 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.06.2022 19:51

Битола / Битола

Se prodava ADDINOL made in germany maslo za automatik menjac ostanati se uste 4L koj se razbira znaj za so maslo stanuva zbor 1 klasa

Cena 1L. 350denari
4 L. 1200 denari

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Моторно масло и адитиви

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
075532466
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам