1 / 9
Se izdava podzemna garaza kaj mlecen restoran - Taftalige
60 €
17.07.2022 10:34

Карпош / Скопје

Квадратура:

16 m²

Se izdava podzemna garaza kaj mlecen restoran - Taftalige. Garazata se naoga vo podzemniot parking pod plostadot.

Lice za kontakt:
Ivan
070330709

Категорија: Недвижности / Гаражи

Се изнајмува од:

Сашко
Потврден огласувач
071232580
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам