1 / 12
Turbina za opel Astra
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.06.2022 16:24

Охрид / Охрид

Turbinata e za opel Astra 1.7 dizel 101ks i e vo odlicna sostojba moze zamena .Turbina za Opel frontera 2.3 i bos pumpa za frontera 2.3

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Pece risteski
Ohrid
Потврден огласувач
075491975
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам