Се продава плодна нива во село Света
1 €
10.05.2022 18:08

Демир Хисар

Квадратура:

2350 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава плодна нива од 2.350 м2 во село Света, по цена од 0,5 евра од метар квадратен. Тел.075 830 237

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Mirjana
Потврден огласувач
075830237
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам