1 / 5
Bmw 320D
6.500 €
11.08.2022 23:14

Градско / Велес

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava bmw 320d 163ks vo extra sostojba
Maksimalno zacuvan, uvezen od avstrija
So realni kilometri 250.000
Registriran
Moze da se vidi i proba vo sekoe vreme...

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Almin
Потврден огласувач
075682050
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам