1 / 4
Freeride skii Rossignol Bandit
9.000 МКД
14.09.2022 10:40

Битола / Битола

Visina 186cm
Sostojba odlicna
Fabricka oprema(Skii Rossignol , vezovi Rossignol)
Cenata na ovie skii koga bea novi bese 850evra
Najdobri vo svojata klasa

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Се продава од:

Dragan
kl.Ohridski 16,Bitola
Потврден огласувач
075 436 639
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам