1 / 12
MERCEDES C 350 CDI 4 MATIC
12.000 €
21.11.2022 11:00

Штип / Штип

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 350

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

170 kw / 231 ks

Kласа на емисија:

Останато

MERCEDES C350 CDI 4 MATIC 2010/2009
245000km
KOLATA E EDINSTVENA VO MK.
-MOTOR 3.0 V6 170 KW
-MENUVAC 7G-TRONIC
-DVA PARA ALUMINIUMSKI BANDAZI
SO NOVI GUMI
-CENTRALNO ZAKLUCUVANJE SO DALECINSKO VGRADENO VO KLUCOT FABRICKI!
-OTVORANJE I ZATVORANJE NA SITE STAKLA SO DALECINSKO I GEPEK
-DVA FABRICKI KLUCOVI SO VGRADENO DALECINSKO
-BORD KOMPJUTER
-FABRICKO RADIO SO CD/MP3/NAVIGACIJA/DVD
-AVTOMATSKO OTVORANJE I ZATVORANJE NA RETROVIZORI
-KLIMATRONIK (TRIZONSKI)---(ISPRAVEN)
-ELEKTRICNI STAKLA
-ELEKTRICNI RETROVIZORI
-GREACI NA SEDISHTA
-SENZOR ZA DOZD
-TEMPOMAT
-ALUMINIUMSKI BANDASHI AVANTGARDE
-KOMANDI NA VOLAN
-SHTOPOVI SO LED
-AIR BAG x (12)
-ABS KOCNICI
-ESP
-PODESUVANJE NA VOLAN(VISINA I DLABINA)
-PODESUVANJE NA SEDISHTA(ELEKTRICNI)
-BLUETOOTH SYSTEM
-AUX
-BABAY LOCK
-PARKING SENZORI NAPRED I NAZAD
-SIBER
-KOZEN VOLAN
-KOZEN ENTERIER
-FABRICKI ALARM
-FAROVI BI XENON
-FABRICKO-AVTOMATSKO UKLUCUVANJE NA SVETLA PRI OTKLUCUVANJE NA SAMATA KOLA I AVTOMATSKO UKLUCUVANJE NA SVETLA PRI SAMOTO PALENJE NA KOLATA
-MERCEDESOT E KOMPLETNO SERVISIRAN!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

darko
Потврден огласувач
078315787
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам