1 / 6
Se prodava frizider, Cena ne e fiksna.
700 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.03.2022 17:41

Куманово / Куманово

Se prodava frizider za vo dukjan, vo odlicna sostojba. Za povejkje informacii javite se na broj ili pishite na viber. 072-552-422

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Се продава од:

Keti
Потврден огласувач
72552422
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам