1 / 3
BUBICI MESO BOJA 2021
40 €
09.08.2022 08:51

Охрид / Охрид

Prodazba na celosno meso boja bubici, najnov model. Za razlika od prethodnjte modeli sto se so crno kapace ovie se totalno ne primetlivi.
Site modeli se prethodno testirani.
Odgovaraat na andorid ios (apple) i PC.
Cena na cel komplet e 40eur.
za polesno prebaruvanje:
bubica , bubici , buba , bubamara , slusalka , slusalki , mala ,mikro, minijaturna , najmala бубица , бубици , буба , бубамара , слушалка , слушалки , мала , минијатурна , најмала , микро , prisluskuvanje , prislushkuvanje , prisluskuva , shpiun, shpion , spion , spiun , бубица , бубици , прислушкува , прислушкување , шпиун , шпион , шпиунирање , SPY , ispit , ispiti , испит , испити , препишување , prepisuvanje , prepishuvanje

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Слушалки

Се продава од:

bubicimk
Потврден огласувач
070676407
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам