1 / 8
Graficki i monitori
2.500 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.03.2022 20:04

Кичево

Xaрд диск HDD:

< 60 GB

РАМ Меморија:

До 1 GB

Модел на процесор:

Останато

Тип на хaрд диск:

HDD

Nvidia Gt9800 512 ddr3 ispravna
Nvidia gt 9400 1gb ddr2 ispravna
Monitor haier 16.5 inci ispraven
Monitor asus ispraven
Komplet 4000 denari

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Bale
Struska 26
Потврден огласувач
075626030
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам