1 / 10
FIAT DOBLO 1,9 JTD-2006-A.C. Avto Alex
3.600 €
25.01.2023 08:10

Велес / Велес

Марка:

Fiat

Модел:

Doblo

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Бела

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

а.ц авто алех велес во соработка со иуте кредит ви нуди можност за купување на рати! одобрување веднаш само со лична карта. ве очекуваме!!!


FIAT DOBLO 1,9 JTD

77 KW

215.000 KM

Oprema:

* servo volan
* klima
* abs
* mp3 radio
* airbags
* elektronika na prozori
* elektronika na retrovizori
* maglenki

Cena so 3050 € + 18 % DDV

– site davacki se podmireni do registracija –

vozila po naračka od naši slovenski firmi
www.avtoalex.si – www.avtokompas.si
0038641774435 alex


070/354/113


Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

A.C.AVTO ALEX
SKOPSKI PAT BB, VELES
Потврден огласувач
070354113
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам