Rabota za vo sendvicara vo Ohrid
1 €
01.05.2022 14:06

Охрид / Охрид

Категорија:

Храна и пијалоци, Подготвување

Пол :

Женско

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Доволни

Barame devojce za vo sendvicara vo Ohrid za podolgo vrem so iskustvo ili bez iskustvo tel za kontakt 071.669.444

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Анѓелко
Потврден огласувач
076749052
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам