1 / 1
Prodavam zastitna folija (glass protector) za iPhone 4
200 МКД
Цената е фиксна
Денес 20:53

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Prodavam 3 parcinja zastitna folija za displej na iPhone 4

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Заштитни Фолии, стакла

Се продава од:

Зоран
Потврден огласувач
075838700
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам