1 / 9
Golf 5 1.6
1 €
06.03.2022 23:07

Кичево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2005

Гориво:

Бензин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prodavam golf 5 1.6 benzin godina 2005 pominati 152000 km. Donesen od shvajcarija carinet. Poseduvat ful oprema so klima tronik. Vo mnogu dobra sostojba cena po dogovor.
Tel 070 382 379

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам