1 / 2
Se prodava kukja
45.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.07.2022 22:58

Велес / Велес

Број на соби:

7

Квадратура:

180 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Централно

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1976

Година на реновирање:

2005

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Prohor Pcinski 44

Se prodava kukja na ulica Prohor Pcinski 44, dva sprata plus potkrovje. Kukjata ima parno greenje, vo odlicna sostojba.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
077939600
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам