1 / 8
Deloven Objekt Magacin
29.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.07.2022 10:35

Свети Николе / Свети Николе

Квадратура:

310 m²

se prodava deloven objekt magacin so dvorno mesto vo crniliste

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Се продава / Можна е замена од:

Riste
Потврден огласувач
072210332
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам