1 / 6
fiat punto
1 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.05.2023 20:33

Гостивар / Гостивар

se prodava delovi 1.2 benzin samo delovi ne se dava celo

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

fuki
Потврден огласувач
078215607
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам