1 / 7
Huawei p30 pro
270 €
07.03.2022 00:06

Виница / Виница

Марка:

Huawei

Модел:

P30 pro

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

8 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Info 076 864 774

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Kristijan
Потврден огласувач
076864774
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам