1 / 6
Walkmaxx Cizmi so krzno
1.200 МКД
07.03.2022 09:56

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

39

Боја:

Црна

Topli, udobni,
Vnatresnosta e so krzno
Kako novi
077 606 650

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

buba
Потврден огласувач
077 606 650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам