1 / 11
Volkswagen Beetle 1.6 TDI 2013 god.
11.500 €
24.03.2023 09:43

Карпош / Скопје

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Beetle

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Volkswagen Beetle 1.6 TDI
77kw/105ks
2013 godina

* TOP sostojba !!
* Servisna kniska !!
* Garancija ba KM !!

Best Auto
ul.Kacanicki pat bb
Industriska Zona Vizbegovo
Tel. 070229000
www.bestauto.mk
info@bestauto.mk

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Best Auto
Kacanicki Pat bb, Vizbegovo
Потврден огласувач
070229000
Испрати Е-маил до огласувачот

Mercedes-Benz C 200 CDI, 2009 godina

9300 €

Ford Focus 2.0 TDCi, Automatik, 2011 god

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам