1 / 8
Cesmi baterii
600 МКД
800 МКД
01.07.2022 14:45

Скопје Центар / Скопје

Dve cesmi za vo kujna niskomontazni(ladna - topla) = 600 den.za edna
Edna cesma zidna (topla - ladna) 1000 den.
Edna baterija za tusiranje 900 den.
077/888 - 700
077/888 - 700

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Чешми

Се продава од:

.....
Потврден огласувач
*****
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам