1 / 10
RENAULT MEGANE 1.5DCI 81KW 2009
5.200 €
07.03.2022 14:35

Берово / Берово

Марка:

Renault

Модел:

Megane

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Kolata e maksimalno zacuvana , bez ni najmala zabeleska
Ima napraveno komplet golem i mal servis
Poseduva full oprema
Reg do 07.2022

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078667527
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам