1 / 6
КУЌА НА ГЛАВНИОТ ПАТ ВЕЛГОШТИ
130.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.12.2022 12:34

Охрид / Охрид

Број на соби:

4

Квадратура:

140 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

500 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2005

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

VELGOSTI KAJ MARKET TAMARO

Куќата е 140м2 има 3 соби и една дневна од 50м2 со купатило плус подрум плус дворно место од 500м2 и место од 550м2 куќата се наоѓа велгошти до маркет тамаро повеќе инфо на 077 559 583

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
076506511
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам