1 / 2
Masaza / Масажа
1 €
08.06.2022 13:00

Карпош / Скопје

Третмани на масажа за сите генерации
Студио Плус - Скопје.

Услуга достапна кај нас во амбиентално студио или на ваш повик кај вас во домашни услови.

Класична масажа
Спортска масажа
Deep tissue
Coala масажа

Дозволете си моменти на уживање.
Третманите ги извршува професионален масер кој доаѓа од Академијата на Swam.
Добијте ваучер за лојалност, гратис третмани и други изненадувања.

Студуо Плус - секогаш добивате нешто плус!

Тел / viber 070 238 663

Facebook - https://www.facebook.com/studioplus2021
Instagram - studioplus2022

070 238 663
070 238 663
070 238 663

Категорија: Услуги, Сервисери / Студио за убавина и Рекреација / Масажни салони

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
070 238 663
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам