1 / 9
Mercedes Ml 320 Cdi 2006/7 god 4 matic Full
9.290 €
Цената не е фиксна
08.08.2022 12:16

Штип / Штип

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

ML 320

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

165 kw / 224 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Perfektna Sostojba bez Nikakva Zabeleska Mnogu Stegnat

Full Oprema

Golem Display Navigacija
Panorama Soncev Krov
Memorija na Volan I sedista
kozeni Sedista
ELEKTRONSKO zBIRANJE nA rETROVIZORI
Maglenki
Hromirani Lajsni
Usb Polnac
Senzori za dozd
Multimedia Input
Bord Kompjuter
Klimatronik
Komandi Na Volan
Parking Senzori
Aluminski felni so Odlicni Gumi
12 x Airbag
Esp
SRS
Abs
Elektrika na prozori
Elektrika Retrovizori
Tempomat
Centralno zaklucuvanje

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

marjan
Потврден огласувач
078353333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам