1 / 3
Laptop HP ENVY dv6t, 16GB RAM, 768GB HDD, 128GB SSD, GeForce
19.000 МКД
28.05.2022 21:34

Аеродром / Скопје

Производител:

HP

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Prodavam:

HP ENVY dv6t-7300
CPU: i7-7300 (quad core)
RAM: 16GB
HDD: 768GB
GPU: GeForce GT 635M
SSD: 128GB (namesto DVD)
Instaliran Windows 10

Baterijata Ne Drzi Mnogu

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
078603531
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам