1 / 5
Peugeot 307
3.000 €
07.03.2022 16:26

Делчево / Делчево

Марка:

Peugeot

Модел:

307

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Voziloto e servisirano i registrirano so full oprema i novi zimni gumi poveke informaci na 078 649 239

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nikola Mitrevski
Потврден огласувач
078649239
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам