1 / 7
ASUS X543MA-DM633 06/2019 4GB RAM 256GB SSD 15.6 LED SLIM
8.500 МКД
04.07.2022 12:33

Битола / Битола

Производител:

ASUS

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Celeron

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Koristen laptop Asus so 256GB SSD disk Kingston i 4GB RAM, 15.6" led slim displej, baterija 2 casa, so originalniot polnac, vo kutija. Instalirani site potrebni programi, spremen za sekakva rabota.
Informacii i sostojba na slikite.
Bez zameni.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Tino
Потврден огласувач
075232525
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам