1 / 6
Fiat Punto 1.2 16v
1 €
14.03.2022 17:54

Виница / Виница

Марка:

Fiat

Модел:

Punto

Година:

2000

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Se prodava Fiat Punto. Novi gumi, nov plinski ured.
Tel. Broj za kontakt 076669631.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Oliver
Потврден огласувач
076669631
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам