1 / 1
English speaking job
1 €
Цената не е фиксна
27.07.2022 23:11

Аеродром / Скопје

Категорија:

Продажба, Маркетинг,Трговија, Дистриб.

Пол:

Машко

Образование:

ВСС-VII Степен

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Многу добро

I am educated English speaking 35 years old family man, looking for a part-time job mainly in Skopje. No problem for traveling if knowing in advance. Available for the weekends and working days from 1700h. I drive own vehicle, B category. I speak also other languages.

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Ljupco
Потврден огласувач
38979380446
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам