1 / 1
Dell ОptiPlex 790 + 21" HP Led Monitor
120 €
Со вклучен ДДВ
23.06.2022 16:12

Гази Баба / Скопје

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core i3

Тип на хaрд диск:

HDD

Се продава комплет

Dell OptiPlex 790
Intel i3 ® 3.30Ghz
• 4GB DDR3 RAM
• 250GB HDD
• Integrated Graphic Card
и
Монитор HP LED 21”модел V212a FHD

Тастатура и Глувче гратис

За повеќе инфо јавете се, имаме поголем избор на компјутери,
лаптопи, монитори и компјутерска опрема

Тел: 075 430 630

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Ace Vegas Kompjuteri
Потврден огласувач
075430630
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам