Moler
По Договор
07.03.2022 18:27

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Градежништво, Архитектура

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Se bara Moler,rigipser za rabota vo Avstrija.Pozelno e so iskustvo i poznavanje na izolacija na objekti so stiropor i sl.
Samo EU Dokumenti.
Smestuvanje obezbedeno.
CV na email peter.jordanov@gmx.at

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Jordanov Petre
Потврден огласувач
078919912
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам