1 / 11
MAZDA 3 2,0 D 140KS - A.C. Avto Alex Veles
4.290 €
Со вклучен ДДВ
Денес 08:26

Велес / Велес

Марка:

Mazda

Модел:

3

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

а.ц авто алех велес во соработка со иуте кредит ви нуди можност за купување на рати! одобрување веднаш само со лична карта. ве очекуваме!!!

MAZDA 3 2,0 D
105 KW - 140 KS
179.000 KM - redovno servisirana

Oprema :
* klima - auto
* komandi na volan
* elektronika na prozori 4x
* fabricko cd radio
* abs * sistem za prolizguvanje
* centralno zaklucuvanje
* isofix na sedishta
* child safty na zadni vrati
* podesuvanje na volan
* kožen volan
* podesuvanje na sedista
* elektronika na retrovizori
* bord kompjuter
* aluminiumski felni so novi gumi
* Bose zvučnici

– site davacki se podmireni do registracija
– vozila po naračka od naši slovenski firmi

www.avtoalex.si – www.avtokompas.si 0038641774435 Alex

070/354/113

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

A.C.AVTO ALEX
SKOPSKI PAT BB, VELES
Потврден огласувач
070354113
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам