1 / 12
Mercedes E 280 AMG Paket 2008 Redizajn
7.300 €
11.07.2022 11:29

Виница / Виница

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 280

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

140 kw / 190 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Mercedes E280
Redizajn, full oprema, kolata e servisirana smeneto ulje vo motor, menac, plocki diskovi, nov xenon, zacuvana maksimalno bez zabeleski edinstvena na pazarot moze proverka kade sakate so koj sakate.
⚡🌡️PERFEKTNA🌡️⚡
Tel. 070-302-862

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ivo
Потврден огласувач
076495430
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам