1 / 10
Sprinter Tourismo 313cdi
6.500 €
07.03.2022 20:15

Врапчиште / Гостивар

Se prodava sprinter 313cdi tourismo
4 Novi gumi
Sega registriran
8+1 poseduva 12 stolici VIP
Dvojna klima predna zadna..Vebasto
4x4 sve funksionalno
Kombeno e vip class..so posebni stolici so spustanje,Full HD svetla.elekricna zadna vrata,elektricni stakla i retrovizori

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од: Претпријатие

Deluks Lines
Потврден огласувач
070844484
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам