1 / 2
Prodazba i montaza na motori za lizgacki vrati i porti
16.999 МКД
24.01.2023 13:31

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

⚙️ Мотори за лизгачки порти - DeltaGate⚙️
Мотори за лизгачки порти до 600kg и 800kg

Во пакетот е вклучено:
▪️ Мотор за порта (600kg / 800kg)
▪️ Фото ќелии (x2)
▪️ Лампа за сигнализација
▪️ Две далечински управувачи
▪️ Шрафови за прицврстување
▪️ Една година гаранција
-------------------------------------------------------
▪️ Шините се земаат посебно според должина на портата 600den METAP!

➡️ Побарајте понуда!👇
☎️ 077 731 283 MaTriX-Sistemi
🛒 ул.Koста Шахов бр.8 Скопје

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Железо врати и прозорци

Се продава од:

Miki
Потврден огласувач
077731283
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам