1 / 1
PRODAVAM DIGITALNA HANDYCAM KAMERA SONY
110 €
30.04.2022 21:48

Скопје Центар / Скопје

Продавам HANDYCAM камера SONI, комплет со торбица!
Информации на тел. број 071-315 155

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Sony

Се продава од:

Стево
Митре Влаот 23б, Скопје
Потврден огласувач
070328028
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам