1 / 1
Prodavam trofazen motor 5.5kw
250 €
11.05.2022 08:47

Куманово / Куманово

Prodavam trofazen motor sever 5.5kw 1400 obrtai br za kontakt 070912031

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

oooooo
Потврден огласувач
078396058
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам