1 / 10
Action camera 4K Denver WiFi ACK-8062W
4.600 МКД
30.03.2022 10:32

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

-Se prodava nova neotpakuvana Action camera 4K Denver WiFi ACK-8062W
• 4K action cam with WI-FI function & 2.0” HD display built-in
• 5mpixel CMOS sensor with 130° angle
• Video resolution: 4K (3840 x 2160)@30fps (interpolated), 1080P (1920x1080)@60fps, 1080P@30fps, 720P (1280x720@60fps)
• Image resolution - still pictures: 20MP (4608x3456)(interpolated),
• 12MP (4000x3000)(interpolated), 8MP (3264x2448)(interpolated),
• 5MP (2592x1936), 2MP (1600X1200)
• Slow motion & timelapse function
• Built-in microphone
• External memory: Micro SD card up to 64GB (not incl.)
• Micro USB connector for charging
• MicroHDMI for connection with TV
• Built-in lithium battery: 1050mAh
• Battery lifetime(4K (Interpolated)
• wifi on: 30 min, wifi off: 50 min.
• Waterproof: IPX68 (40 meter).

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Се продава од:

Демикс Авто-трејд
krste misirkov br3
Потврден огласувач
078/368-070
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам